Seninkini satacağız
Türkiye'de gayrimenkul

Mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Biz size yardımcı olacaktır bu. Homes turkey, daireler ve villalar için eksiksiz satış hizmetleri sunmaktadır. Sadece satış talebinizle bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor ve mülkünüzü satmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

TÜRKİYE'DE DAİRE SATMAK

Başlamak için sitede bir başvuru formu doldurmanız gerekecek ve şirket yöneticilerinden biri mülkünüzle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sizinle iletişime geçecektir.

Ya da uzmanlarımızla doğrudan sitede belirtilen kişiler aracılığıyla veya Skype, WhatsApp, Viber, E-posta yoluyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
Mülkünüz hakkında yöneticilerin özel bir forma girdiği bilgileri sağlamanız gerekecektir.

Bunlar dairelerin bulunduğu kompleks hakkındaki verilerdir (yapım tarihi, altyapı özellikleri, konumu, bakım maliyeti, denizden uzaklığı) ve dairenin kendisi hakkındaki verilerdir (oda sayısı, alan, düzen vb.).

Ayrıca gerekli koşul Tapu'nun mevcudiyetidir!
İstediğiniz miktarı kendiniz belirlersiniz üzerinde ellerini almak.

Fiyat konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, Homes turkey uzmanları dairenin veya villanın değerlendirilmesinde size yardımcı olacaktır. Bölgenizdeki gayrimenkul fiyatlarının gerçek aralığını ve bu planın komplekslerini gösterecekler, böylece gezinmenizi kolaylaştıracaksınız.
Bugün, Homes turkey, web sitemizi ziyaret ederek kendiniz görebileceğiniz Türkiye'nin en büyük gayrimenkul tabanına sahiptir.

Müşterilerimize sadece yeni veya yapım aşamasında olan nesneler değil, aynı zamanda sahibinden ikincil mülkler de sunuyoruz.

SATILIK BİR TALEP BIRAKIN

Formu doldurun ve yöneticilerimiz sizinle birlikte
ayrıntılar için iletişime geçecekler.

Sorularınız mı var?

Her konuda size yardımcı olacak deneyimli yöneticilerden danışmanlık isteyin.

© 1996-2022
HOMES-TURKEY
Tüm hakları saklıdır.
Click to order
Seçilen nesneler
Total: 
Telefonunuz