Daire paylaşımı
Moskova - Türkiye

Moskova'yı Türkiye olarak değiştir! Uluslararası Emlak satış ajansı Homes turkey yeni bir hizmet sunuyor: Türkiye'de mülk satın al — Moskova'da mülk satarak!

ANLAŞMANIN AVANTAJLARI

Tüm parasal işlemler aynı şirkette gerçekleşir, ek hizmetler için fazla ödeme yapmanıza gerek yoktur
Tüm yasal meseleler Homes turkey avukatları tarafından ele alınmaktadır
Hem Moskova'da hem de Türkiye'de işlemin her aşamasında tam şeffaflığı
Her müşteri için uygun koşullar. Moskova'da sadece konut mülkleri için değil, aynı zamanda ticari mülkler için de konut alışverişi yapabilirsiniz

ANLAŞMA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Türkiye'de sizin için en uygun seçeneği seçeceğiz ve işlemin tüm zorluklarını üstleneceğiz. Sadece hedeflerinizi belirtmeniz gerekir — Moskova mülkünüz için ne elde etmek istediğinizi. Ve sonra uzmanlarımız çalışacak.

Şirketimiz, işin tüm aşamalarından tamamen sorumludur. Bağımsız olarak farklı makamlara gitmeniz, belgeleri toplamanız, dairenizi satmanız, satıştan elde ettiğiniz para için endişelenmeniz gerekmeyecektir.

İhtiyacınız olan tek şey Homes turkey şirketinin Moskova ofisini ziyaret etmek ve zaten deniz kenarında, aydınlık ve güneşli bir Türkiye'de yaşadığınızı düşünebilirsiniz.

Ülkemiz güzeldir! Mükemmel ekoloji, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler, yüksek bir yaşam standardı, yerli halkın yabancılara karşı olağanüstü tutumu ve son olarak, Türkiye'nin birçok şehrinde yaşamak Moskova'dan çok daha ucuzdur. Bizimle iletişime geçin, Moskova'nın gri alacakaranlığını renkli Türk şafağına dönüştürebiliriz!

Dikkat! Hizmet sadece Moskova mülk sahipleri için kullanılabilir.

DEĞİŞİM İÇİN BAŞVURUDA BULUNUN

Formu doldurun ve yöneticilerimiz sizinle birlikte
ayrıntılar için iletişime geçecekler.

Sorularınız mı var?

Her konuda size yardımcı olacak deneyimli yöneticilerden danışmanlık isteyin.

© 1996-2022
HOMES-TURKEY
Tüm hakları saklıdır.
Click to order
Seçilen nesneler
Total: 
Telefonunuz