Satış sonrası servis

Homes turkey acentesi ve Türk gayrimenkullerinin satışını yaptıktan sonra Türkiye'deki evinizi düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olmaya hazırdır.

HOMES TURKEY SATIŞ SONRASI HİZMETİ

Türkiye'de dairelerin tam finisaj, sıhhi tesisat ve yerleşik mutfak mobilyaları ile teslim edilmesi gerçeği elbette biliyorsunuz. Bu nedenle, Türkiye'de bir daireye ilişkin belgeleri aldıktan sonra yapılan onarımlar sizi rahatsız etmeyecektir.

Ama dairede böyle harika bir dekorasyona sahip olsa bile, kabul edersiniz, yine de yaşamak imkansızdır: bir şey üzerinde uyumanız, bir şeye oturmanız, bir şekilde yemek pişirmeniz gerekir. Kısacası, yeni dairelerin mobilyalara, ev aletlerine, yaşamın imkansız olduğu diğer küçük şeylere ihtiyacı vardır.

Bunların hepsini satın alabileceğiniz dükkanlar Türk şehirlerinde bol miktarda bulunmaktadır. Ama... Harika, eğer Türkçe biliyorsanız veya en azından İngilizce konuşuyorsanız, o zaman satıcıya ne satın almayı hayal ettiğinizi, neden bu kanepenin döşemesinden memnun olmadığınızı kendiniz açıklayabileceksiniz ve mobilya setinden sadece sandalyelerin satın alınabileceğini öğreneceksiniz. Ama ya sadece «parmaklarınızda" açıklarsanız ne olur? Ve bir de. Teknikle daha kolay: seçerken, dünya çapında tanınmış markalara odaklanabilirsiniz. Mobilyalarla daha zordur: Bir bakışta ne kadar kaliteli üretildiğini tahmin etmek her zaman mümkün değildir ve kabul edilebilir bir fiyat-kalite seçeneği bulmak için tüm mağazaların etrafında dolaşmak da zor olabilir. Buna ek olarak, Türk donanım ve iç mekan mağazalarında çeşitli ücretli ve ücretsiz hizmetler, indirimler, taksitler, mallar için garanti süreleri, bunların mevcudiyetinin de bilinmesi ve bunların satıcı ve mağaza müdürü ile müzakere edilmesi gerekmektedir.

Başka bir deyişle, çoğu zaman Türkiye'de bir ev satın aldıktan sonra böyle bir alışveriş için bir rehbere ihtiyacınız vardır. Ve sadece bir rehber değil, bir rehber yardımcısı, eve dönmeden önce çok az zamanınız olabileceğini, hatta yurtdışındaki yeni dairelerinizi donatmak için ülkeye gelemeyeceğinizi ve zaten bitmiş bir dairede dinlenmek istediğinizi düşünürsek.

Homes turkey acentesi ve Türk gayrimenkullerinin satışı yapıldıktan sonra, başta Alanya olmak üzere Türkiye'de evinizi düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Satış sonrası servis işimizin bir parçasıdır. Gerekirse, Tapu'yu aldıktan sonra yöneticimiz sizi en iyi donanım ve iç mekan mağazalarına götürecek, ortaya çıkan tüm sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

Herhangi bir nedenden dolayı daireyi düzenlemek için Türkiye'ye gelemiyorsanız, sizin belirlediğiniz kriterlere ve fiyat prosedürlerine odaklanarak katalogdan mobilya ve ekipman satın almayı organize edebilir, her şeyi internet üzerinden kabul edebilir ve daha sonra mobilya ve ekipmanların teslimatını ve kurulumunu izleyebiliriz.

Buna ek olarak, alıcılarımız, yerleşmek için iç mekanın hazırlanmasını organize etmemize, gelişinizde ve ayrılışınızdan sonra dairenin temizlenmesine, yalnızca dinleniyorsanız ve ülkede sürekli olarak yaşamadığınız takdirde bize güvenmektedir.
Homes turkey ajansı, kiralamaya karar vermeniz durumunda Türk mülkünüzü devralmaya ve yönetmeye hazırdır.

Kısacası, sadece Türkiye'de gayrimenkul satmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimiz için güvenilir bir arkadaş ve yardımcı olmayı hedefliyoruz.

SUNULAN HİZMETLER

Hizmetlerin sağlanması için abonelik sözleşmelerinin imzalanması
Su temini, enerji temini, kablolu ve mobil telefon hizmetlerinin sağlanması için abonelik sözleşmelerinin imzalanması. Abonelik sözleşmeleri olmadan musluktan su akmaz ve avizeleriniz misafirperver bir ışıkla aydınlanmaz. Bu konuda çok zahmetli olmasa da, yine de çoğu zaman dil bilmeyen bir kişi için bazı zorluklar oluşturuyoruz, elbette size yardımcı olacağız. Buna ek olarak, gerekirse teknik nitelikteki hizmetlerin sağlanmasına katkıda bulunabiliriz: kablolama durumunun yanı sıra sıhhi tesisat sistemleri, elektrikli ekipmanlar, klima ve oda ısıtması için kontrollerin yapılması. Herhangi bir arıza tespit edildiğinde, müşteriye bu durum hakkında bir bildirim gönderilir ve ondan belirli eylem talimatlarını aldıktan sonra, onarım ve teknik servis uzmanlarını zamanında arayarak mevcut sorunların giderilmesi sağlanır
Odanın onarımı
Sahibinden bir daire satın aldınız ve "kendiniz için" bir şeyi değiştirmek mi istiyorsunuz yoksa villanızın düzenini ve tasarımını değiştirmeniz mi gerekiyor? Anavatanımızda birçok müşterimiz birden fazla onarım yaptı, ancak Türkiye'de her şey tamamen farklı, Rusya ve BDT ülkelerinden farklı ve dil engelinden hiçbir yere kaçamayacak. Onarım yöneticilerimiz zengin tecrübeye sahiptir, inşaat şirketleri ve bitirme ekipleri ile bağlantı kurarlar, Türkçe bilirler, bu nedenle makul bir ücret karşılığında işçileri bulurlar, inşaat malzemelerinin seçiminde ve satın alınmasında yardımcı olurlar, eksiklikleri gösterirler ve sonuç olarak işi kabul ederler. Müşterilerimiz için onarım desteği satış sonrası hizmete dahildir, bu nedenle ek ücret alınmaz.
Oda temizliği
Müşterinin varış tarihini bildirmesi durumunda, konutlarda temizlik ve zamanında havalandırma yapılmaktadır. Pişmanlıkla dairenizden soğuk bir eve giderken, sevgili vatanınız olsa bile, önemli bir şeyi unutabilirsiniz: örneğin, buzdolabını kapatmak veya mutfağınızdaki dolabın içinde bozulabilen yiyecekleri bırakmak gibi. Her zaman sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmeye ve çözmeye çalışıyoruz. Ayrıca dairenize veya villaya gelen konuklar, arkadaşlar, akrabalar ve kiracılar için temizlik rezervasyonu da yapabilirsiniz.
Kiralık oda
Ajansımız aracılığıyla konut satın aldığınızda, belirli bir miktar ek gelir elde etmenize yardımcı oluruz. Bu amaçla, şirketin halihazırda var olan müşterilerinin satın aldığınız gayrimenkulleri onlara kiralamak için tavsiyeleri kullanılır. Ayrıca, satın aldığınız konut alanının tüm gelenleri barındıracak kadar yeterli olmaması durumunda arkadaşlarınızı ve misafirlerinizi de ağırlayabiliriz. Anahtar teslimi sırasında her zaman bir kira yöneticisi vardır, kiralamak için bir mülk seçerken danışmanlık yapar. Ayrıca sitemizde herkesin kiralık dairelerin ve villaların mevcut seçeneklerine aşina olabileceği özel bir bölüm bulunmaktadır.
Araç kiralama ve satın alma danışmanlığı
Akdeniz'in güneşli kıyılarında konut satın almak veya kiralamak, otelden çok farklı bir tatil konseptine sahiptir. Herhangi bir tatil kasabası sadece tarihi soluyor. Bu nedenle, misafirlerimizin ve müşterilerimizin birçoğunun bu en zengin asırlık mirasa aşina olmaları akla geliyor. En kolay yol: Bir araba kiralamak ve herhangi bir yöne gitmek için bir araba kiralamak. Ayrıca size en uygun koşullarda en son model bir araba kiralayarak bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Taşınmaya mı karar verdiniz yoksa ikinci "Türk" evinizde çok fazla zaman mı geçiriyorsunuz? Bir araba satın almanıza yardımcı olabiliriz.
Tasarım ve iç
Hepimiz iç mekanın rahat bir yaşamda oynadığı rolü biliyoruz. Yurt dışında bir daire satın alırken, dairenizin ayarında zorluk çekebilir ve odanın tasarımında herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz. Ve biz de bunun icabına baktık! Gayrimenkul alım satımı sözleşmesi imzalandığında, mobilya paketi zaten fiyata dahil edilebilir ve en ufak bir ayrıntıya kadar boyanabilir. Dairenize ilk geldiğinizde her şey hazır olabilir. Kendi mobilyalarınızı, ev aletlerinizi, bulaşıklarınızı, aksesuarlarınızı kendiniz seçmeyi seviyorsanız, mobilya, iç mekan ve tasarımın bazı unsurlarını seçerken ve satın alırken önde gelen uzmanlara tavsiyelerde bulunuyoruz. Uzman size eşlik eder ve temel noktalara dikkat eder, alışveriş merkezlerine ve mağazalara gerektiğinde tavsiyelerde bulunur ve tercüman hizmetleri sunar.
Sigorta
Tüm dünya sigorta şirketlerinin hizmetlerini aktif olarak kullanmaktadır: sağlığınızı, dairenizi, arabanızı sigortalarsanız oldukça sıradan kabul edilir. Bir kaza meydana geldiğinde sorun yaşamadığınızdan emin olmak için doğrudan mülk sigortasına danışmanlık hizmeti veriyoruz, bir sağlık sigortası poliçesi düzenlemenize yardımcı oluyoruz ve satın almanız durumunda aracınızı sigortalamaya yardımcı oluyoruz.
Ulaşım Hizmetleri
Uçak bileti satın almakta zorluk çekiyorsanız, charter uçuşunuzun nasıl ve nerede satın alınacağını bilmiyorsanız, sizin veya misafirlerinizin özel bir durum için kişisel şoförlü havaalanı transferi veya VIP taşımacılığına ihtiyaç duyması durumunda, her zaman emlak yöneticinize yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sadece bir mülk seçerken ve mülk alım satımını gerçekleştirirken katkıda bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni bir ortama uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz, aynı zamanda rahat bir konaklama ve dinlenme için ihtiyacınız olan tüm bilgileri veriyoruz.

HİZMET İÇİN BAŞVURUDA BULUNUN

Formu doldurun ve yöneticilerimiz sizinle birlikte
ayrıntılar için iletişime geçecekler.

Sorularınız mı var?

Her konuda size yardımcı olacak deneyimli yöneticilerden danışmanlık isteyin.

© 1996-2022
HOMES-TURKEY
Tüm hakları saklıdır.
Click to order
Seçilen nesneler
Total: 
Telefonunuz