Şirket Yorumları Homes Turkey

Türkiye'de Uluslararası Emlak Satış Ajansı Homes Turkey.

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Homes Turkey ajansına şükranlarımı sunuyorum ve şirketin yöneticisine dakikliği, iyi çalışması ve Mahmutlar'daki dairemin hızlı satışı için özel teşekkürlerimi sunuyorum.
  Valery K.
 • Dürüstlüğün ve temiz çalışman için çok teşekkür ederim Muhammed.
  Abdurrazzak
 • Homes Turkey şirketinin yöneticilerine Alanya'da bir daire aradıkları ve satın aldıkları için büyük teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Yüksek profesyonellik, muazzam dayanıklılık, doğru kelimeleri bulma yeteneği, mükemmel bir mizah anlayışı. İşlemin tasarımında bireysel yaklaşım. Anlayışınız ve endişeniz için teşekkür ederiz. Belgelerin işlenmesinde titizlik ve bilgelik sadece şaşırtıcıdır.
  Size yeterli satıcılar ve alıcılar diliyorum, mümkün olduğunca çok başarılı anlaşma diliyorum. Homes Turkey şirketinizi Türkiye'de mülk satın almak için arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza tavsiye edeceğiz.
  Anastasia
 • Türkiye'de ikinci bir daire satın alıyoruz «Homes Turkey» şirketinin yardımıyla doğrudan üreticiden ve yine Alanya Oba bölgesinde. Geçen sefer kendileri için aldılar ve sonra kocasının ebeveynleri için bir daire almaya karar verdiler. Homes Turkey şirketinin geliştiricisi ve yöneticisi bizi hayal kırıklığına uğratmadı, Türkiye'de yaşıyoruz ve hiçbir yere taşınmayacağız, burada deniz kenarında bir cennet var. Ebeveynlerimiz ne kadarımız vardı, yeri övüyorlardı, havayı sevdiklerini söylüyorlar, kirlilik ve gürültü yok.... Sadece deniz... Herkese bu şirketi tavsiye ederim. Ve Türkiye'yi daimi ikamet için.
  Julia
 • Türkiye'de dairemi çok uzun süre satamadım ve Homes Turkey emlak acentesinden yardım almaya karar verdim. Sadece dairemi satmama değil, aynı zamanda rahatlık ve sessizlik için tüm isteklerimi göz önünde bulundurarak yeni bir tane satın almama da yardım ettiler. Benimle her zaman iletişim halinde olduğunuz için size çok minnettarım. Türkiye'de bir daire satın almanız veya satmanız gerekiyorsa, Homes Turkey emlak acentesini tavsiye ederim, bu konuda size% 100 yardımcı olacaklardır!
  Nick A.
 • Antalya Türkiye Cumhuriyeti'nde bir daire satın alma anlaşmasına eşlik eden yardımlarından dolayı Homes Turkey müdürüne büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman irtibattaydım ve ortaya çıkan emlak ve evrak sorularına cevap verdim. Yöneticiniz sayesinde Antalya'nın seçkin bölgelerinden birinde mülkleri kolayca ve hızlı bir şekilde satın almayı başardık. İşiniz için çok teşekkürler! Kesinlikle herkese tavsiye ederim!
  Peter Ivanovich
 • Homes Turkey şirketine teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Çabalarınızla hayallerimizin evini, Oba Alanya bölgesinde bulduk. Gerçekten birçok seçeneği gözden geçirdik, abartmadan söylüyorum, tam olarak yirmiden fazla, ve bunlar sadece canlı izlemek için gittikleri yerler. Ev güzel ve denize yakın! Ve tasarımcınıza evin alanını yeniden tasarlama konusunda çok iyi bir fikir için teşekkür ederiz, kendimiz için bitiririz.
  Marina
 • Bu şirkette sizi aldatmayacaklar. Öneriyorum.
  Alexander
 • Yeni evim için çok teşekkürler. Sayenizde geniş, temiz ve güzel bir ev buldum. Sayenizde güvenilirliğinizden şüphem yok.
  Havin
 • Yeni evim ve güvenilirliğiniz için size teşekkür etmek istiyorum.
  Helin Atlı
 • Sizden aldığım daire için çok mutluyum ve tavsiyeleriniz için size minnettarım, size başarılar dilerim
  Fesih Atlı

MEMNUN MÜŞTERİLER

ŞİRKET HAKKINDA GERİ
BİLDİRİM BIRAKIN

Sorularınız mı var?

Her konuda size yardımcı olacak deneyimli yöneticilerden danışmanlık isteyin.

© 1996-2022
HOMES-TURKEY
Tüm hakları saklıdır.
Click to order
Seçilen nesneler
Total: 
Telefonunuz